Články členů strany Domov - Znojmo a okolí

DOMOV ❤ Znojmo a okolí
D emokracie O dpovědnost M orálka O dvaha V last

Zdravím sousedé, přátelé a kamarádi. Pro ty z Vás co mě neznají, nebo popřípadě jen od vidění, tak bych se rád představil. Jmenuji se JOSEF MICHEK, jsem rodák ze Znojma a je mi 31 let. A pro kandidatůru za stranu DOMOV, do zastupitelstva města Znojma jsem se rozhodl z tohoto důvodu, protože by mladí lidé, co žijí a vyrůstají ve Znojmě měli mít také své zastoupení a svůj hlas na radnici města.
Bohužel posledních pár let se na mládež moc nemyslí, což je za mně velice zlé, jelikož jsme budoucnosti předešlých generací. Promlematika jak kulturního, či volnočasového využití pro mladé je ve Znojmě tématem, kterým by se město mělo zabývat velmi aktivně.
Když to vezmu v bodech:
1) POMOC MLADÝM, ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ S BYDLENÍM - Mladí lidé, když dospějí, tak by se velice rádi osamostatnili, bohužel při rostoucích cenách nájmu a energií je to velice obtížné toho dosáhnout viz. ABSENCE MENŠÍCH NIZKONÁKLADOVÝCH MĚSTSKÝCH BYTŮ, které by dopomohli mladým se osamostatnit.
2) KULTURNÍ AKCE ZAMĚŘENÉ NA RŮZNÉ VĚKOVÉ SKUPINY - Daleko více koncertů a větší různorodost umělců, kteří by oslovili větší okruh mladistvých a dospívajících.
3) VICE PROSTORŮ PRO PODNIKATELE V ZÁBAVĚ - Nedostatek večerních podniků ve Znojmě, Zapříčinil vysokou koncentraci mladých lidí, co se chtějí pobavit do posledních pár klubů a podniků. Proto nastává problém s hlukem a rušení nočního klidu na daleko větší úrovni. A tím pádem jsem zastáncem, aby město konzultovalo s majiteli a provozovateli podniků, popřípadě našlo možnost rozšířit večerní zábavu, která by pokryla poptávku mladistvých. A tak by došlo k rozdrobení mladistvých a tím by se snížil počet konfliktů a hluku před danými podniky.
4) ROZŠÍŘENÍ ZÁJMOVÝCH AKTIVIT I VE SPOLUPRÁCI SE SOUKROMNÍKY - Daleko větší škálu zájmových kroužků a aktivit, které by nalákali děti a mladistvé, ale případně u dospělé. Jednat a pomoct i soukromníkům, kteří provozují, nebo mají zkušenosti v různých aktivitách najít například vhodné prostory, reklamu a jiné.
5)BUDOVÁNÍ VÍCE SPORTOVIŠŤ A SPECIFICKÝCH PARKŮ (SKATEPARK, PARKOUR, WORKOUT)- Zabudování dalších parků a sportovišť a rekonstrukce stávajících. Možnost vstupu zdarma. Zapůjčení vybavení zdarma.
Možností jak přizpůsobit naše krásně město pro děti, mladé a dospívající je spousta, jen je potřeba to řešit a zabývat se danou problematikou. Proto bych rád vyzval Vás všechny generace, kteří chtějí opravdu něco změnit ve svém městě a okolí, abyste se zúčastnili letošních komunálních voleb. Jde o naší budoucnost a budoucnost našeho krásného města.
S pozdravem a přáním pěkného dne JOSEF MICHEK

Kupte si Znojemsko od. 19.9Předsedkyně politické strany Domov Znojmo a okolí Paní Monika Gaszczyková

VLASTIMIL NEŠETŘIL  člen politické strany Domov Znojmo a okolí
VLASTIMIL NEŠETŘIL člen politické strany Domov Znojmo a okolí
VVLASTIMIL NEŠETŘIL  člen politické strany DOMOV- Znojmo a okolí 

PETR PILMAJER   ""člen politické strany Domov Znojmo a okolí "

Občané města Znojma a okolí!

Do politické strany jsem se dal,protože je hrozné, jak nás likvidují. Tato země, města, vesnice jsou naše a měli bychom si to uvědomit. Je hrozné jaká vládnoucí garnitura dělá s lidmi co chce a proto bychom se jich neměli bát. Úředníci tu jsou pro nás, né my pro ně. Je potřeba jim to dát najevo; hlavně důchodci, NEBOJTE SE. 
Tato strana bude stát za vámi a budeme pomáhat ne jen s úřady, ale i se zlepšením a dostupnosti lékařské péče, řešení nájmu a (energetické a potravinářské) krize doléhající právě na vás.  Za svojí celoživotní práci pro tento stát, si to hlavně VY zasloužíte. 
Nechceme dopustit, aby vás nadále ožebračovali.  Vždyť mi důchodci můžeme ještě mladé generaci ukázat, jak se nejlépe starat, aby naše země ,v které jsme vychovali naše děti, vzkvétala. 
Máme zkušenosti, můžeme posoudit minulé a nynější vládnoucí režimy. 
Proto prosím a ŽÁDÁM vás, pojďte k volbám a volte s rozumem. Ať nás potom nemrzí, co nastane. 
PRO TOHLE VŠECHNO, JÁ ROZHODNĚ VOLÍM POLITICKOU STRANU - DOMOV č.11
Člen politické strany Domov Znojmo a okolí 
PETR PILMAJER  


Články členů strany Domov - Znojmo a okolí

 Petr Pelán ; místopředseda strany,kandidát č.2 za Domov Znojmo

-šikana a omezování obyvatel že strany města Znojma

-desítky majitelů zahrad při silnici Pražská zahrádky, jsou silně rozhořčení.

-dle studie města Znojma, Mají být po obou stranách umístěny betonové zátarasy 0,5 vysoké a 3,75 dlouhé. Na mapce červeně vyznačené. Někteří vlastníci zahrad, nebudou mít ani svůj vlastní sjezd a někteří budou mít sjezd společný pro dvě zahrady, viz foto

...

Petr Pelán - místopředseda strany Domov Znojmo a okolí

Pokračování článku ;

Betonové zátarasy plánované městem Znojmem:

Mnoho spoluobčanů z naši oblasti Pražská ale i odjinud mne oslovuje

... co že to město chystá na naši ulici Pražská za nesmyslný paskvil.

A máme tady kopii dopisu, odpověď z města na betonová svodidla.

Odpověď je jednoduchá, za 2 červené čáry na mapce město zaplatilo

zhotoviteli studie 14.250,- ale majitelé dotčených pozemků se prozatím

nemusí bát, město zatím nemá žádné termíny realizace ani žádnou

kalkulaci. Tak ještě zbývá dodat, že za tímto nápadem dát všude všem

po Pražské ulici betonové zátarasy stojí :

Pan Jan Alexa z politické strany pana starosty Jakuba Malačky.

Tak kluci ... určitě budu bojovat proti tomuto vašemu nápadu.

Věřím, že z pozice radního mi tento boj půjde ještě lépe.

Volte číslo 11 ... volte DOMOV Znojmo.

Petr Pelán místopředseda strany DOMOV Znojmo a okol